Haberler

Kral ve Prens Selman Kaşıkçı ailesiyle bir araya geldi

Gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili her dakika yeni bir gelişme yaşanıyor. Reuters haber ajansı, son dakika anonsuyla geçtiği haberinde Suudi Arabistan Kralı Selman’ın, Kaşıkçı ailesiyle bir araya geldi.

Reuters haber ajansının geçtiği son dakika haberine göre; Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz, Cemal Kaşıkçı’nın aile üyeleri bir araya geldi. Reuters’ın Suudi Haber Ajansı’na dayandırdığı haberine göre görüşmede Veliaht Prens Muhammed bin Selman da bulunuyor.

Bugün çeşitli kaynaklarda yer alan haberlerde Kaşıkçı’nın cesedinin bazı parçalarının Suudi Arabistan Konsolosunun konutunun bahçesinde bulunduğu iddiaları yer almıştı. İngiliz Sky News kanalı da Kaşıkçı’nın cesedinin konsolosluğun bahçesinde bulunduğunu iddia etmişti.

Kaşıkçı cinayeti ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesine göre; Kral Selman, aralarında Kaşıkçı’nın oğlunun da bulunduğu aile üyeleriyle bir araya geldi. Söz konusu görüşmeye, Kaşıkçı’nın ölüm emrini verdiği iddia edilen Veliaht Prens Muhammed bin Selman’ın da katıldığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu