Haberler
Neo-Naziler bu kez Bielefeld’de yürüdü
![](https://malumat24.com/wp-content/uploads/2018/11/neo-naziler.jpeg)
Irkçılığın tavan yaptığı Almanya’da Neo-Naziler bu kez Bielefeld kentinde 500 kişiyle yürüdü. Karşılarında 6 bin 500 ırkçılık karşıtını bulan Neo-Naziler, polis kordonu altındaki yürüyüşlerinde, ‘Defolun gidin’ sloganları eşliğinde yuhalandı. Kentin Belediye Başkanı Pit Clausen ise “Şehrimizde 100’den fazla ülkeden gelen insan barış içinde yaşıyor. Neo- Nazileri kentimizde istemiyoruz” diye tepki gösterdi.
Erkan TOKGÖZOĞLU / BİELEFELD