GündemSpor

Trabzonspor’dan anlamlı ve örnek hareket

Trabzonspor, Cagliari maçında sahaya Yüksekova’da PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah formayla çıktı.

Bordo-mavili takım hazırlık maçında İtalyan ekibi Cagliari’yi konuk etti. Karadeniz temilcisi bu maça çok özel bir formayla çıktı.

BEDİRHAN BEBEK VE ANNESİNİN FOTOĞRAFLARI FORMADA

Trabzonspor hazırlık maçında, Yüksekova’da PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah formayla sahada yer aldı.

Kulübün resmi sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı: “Takımımız Cagliari ile oynadığı hazırlık maçında sahaya, Yüksekova’da PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah formamızla çıkacaktı. Ölümün daha ne olduğunu bilmeden hayattan koparılan bir evlat. Yavrusunun kokusuna doyamadan kahpece şehit düşürülen bir anne… Onların acısı yüreğimizdedir! Şu bilinsin ki; bizler var olduğumuz sürece vatan uğrunda şehit düşenler asla ve asla unutulmayacaktır! Gururla, şerefle ve onurla. Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu