Spor

Cem, yuh artık daha neler?

Almanya Milli Takımı’nın Dünya Kupası’ndan elenmesinin yankıları devam ediyor. Dün bir programa konuk olan Cem Özdemir, Milli Takım’ın ‘Erdoğan’ yüzünden elendiğini söyledi.
Almanya Dünya Kupası’ndan elenmesinin şokunu halen üzerinden atlatamadı. Şoku atlatamamak bir yana, sorunun nedenine ilişkin bir analiz yapmaktan geri duran Almanlar, topu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a atmaya çalışıyor. Onların başında da beynini kiraya vermiş Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye düşmanı Cem Özdemir resmen kafa yapıyor.
Yuh artık Cem daha neler?
ZDF Televizyonunda yayınlanan Markus Lanz’ın programında Dünya Kupası’nda alınan hezimet konuşuldu. Sonucu analiz edenler arasında da Cem Özdemir alınan sonuca ilişkin kendinden beklenen yorumu yaptı ve “Almanya’nın elenmesinin sebebi Erdoğan’dır. Mesut ve İlkay ile fotoğraf çekildi ve bu durum milli takım oyuncularının moralini bozdu, bu yüzden iyi oynayamadılar” dedi.
Görüşmenin ardından Erdoğan futbolcular ile hatıra fotoğrafı çektirirken, İlkay ve Mesut’un Cumhurbaşkanı ile poz vermesi eleştiri konusu olmuştu. Öyle ki eleştiriler öyle aşırı noktasına ulaştı ve Mesut ile İlkay psikolojik linçe uğramıştı. İki futbolcuya yönelik tepkiler de halen devam ediyor. Bunun son örneği de maç sonunda Alman taraftarların Mesut’a yönelik sözlü saldırılarıyla gerçekleşti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu