Spor

Trabzonspor 52. kuruluş yıl dönümü meşalelerle kutlandı

Trabzonspor Kulübü’nün 52. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İstanbul’da Gurbetçi Gençler taraftar grubu tarafından “Bir Meşale de Sen Yak” etkinliği düzenlendi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra on binlerce taraftarın katıldığı etkinlikte sanatçılar da sahne aldı. TS Club standına büyük ilgi gösteren taraftarlar, horon oynadı, çeşitli etkinliklere katılarak gönüllerince eğlendi.

Başkanı Ahmet Ağaoğlu yaptığı konuşmada, “Biz her sene meşaleyi İstanbul’da yakıyoruz. Buradan Trabzon’a doğru gidiyoruz. Taraftarlarımızla bütünleşmenin en güzel mesajını veriyoruz. Bizbize ve yanyana olduğumuz bir etkinlikteyiz. Bizim sloganımız da bu. Birlik olunca çok güzel oluyoruz. Ve biraz da tehlikeli oluyoruz. Bu yanlış anlaşılmasın, rakiplere güç gösterisi olarak algılanmalı bu. Trabzonspor dünyanın her yerinde taraftarı olan tek kent takımı. Biz bu takıma hizmet etmeye geldik. Bu büyük camiaya layık olmaya gayret edeceğiz” dedi.

Başkan Ağaoğlu konuşmasının ardından etkinlik kapsamında ilk meşaleyi yaktı. Ağaoğlu’nun işaretiyle birlikte Sütlüce sahilindeki on binlerce taraftar ellerindeki meşaleleri yakarak İstanbul’u Bordo Mavi’ye boyadı. Etkinlik kapsamında havai fişek gösterileri de yapıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu